5% TANIEJ na cały koszyk – Kod rabatowy LATO5
Powrót do listy Następny artykuł Poprzedni artykuł

Marka BLOW ze Złotym Laurem Konsumenta!

18 listopada 2019 r.
Udostępnij
Marka BLOW ze Złotym Laurem Konsumenta!

Po raz kolejny marka BLOW została doceniona pod względem zadowolenia klientów. Rok 2019 jest rokiem wyjątkowym ponieważ z tej okazji nasza firma otrzymała jubileuszową nagrodę Laur Konsumenta Lider XV-lecia. Jesteśmy dumni z tego powodu i bardzo dziękujemy za to wyróżnienie.

Jesteśmy także dumni z tego, że kolejny rok z rzędu polscy Konsumenci, dzięki oddanym w plebiscycie głosom, uhonorowali markę BLOW złotym godłem Laur Konsumenta 2019. Dziękujemy! Jest to dla nas sygnał, że zmierzamy w dobrym kierunku. To także wyzwanie, aby nie tylko utrzymywać ten poziom zadowolenia Klientów, ale go rozwijać.

 

 

Laur Konsumenta to ogólnopolski projekt konsumencki, którego efektem jest wyłanianie każdego roku najpopularniejszych produktów i marek w swoich kategoriach. Zakrojony na skalę ogólnopolski plebiscyt przynosi producentom i dystrybutorom towarów oraz usługodawcom odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które produkty i usługi są obecnie najpopularniejsze w swojej grupie? O kolejności miejsc, w każdej kategorii produktowej, decyduje liczba głosów oddanych przez Konsumentów na poszczególne produkty/usługi znajdujące się na liście poddanej głosowaniu.

Aktualności