Zimowa promocja 5% TANIEJ na cały koszyk – Kod rabatowy FERIE5
Powrót do listy Następny artykuł Poprzedni artykuł

Sponsorowaliśmy start w wyścigu na ¼ mili jednego z najszybszych motocykli w Polsce.

1 listopada 2019 r.
Udostępnij
Sponsorowaliśmy start w wyścigu na ¼ mili jednego z najszybszych motocykli w Polsce.

Od dłuższego czasu patronujemy działalności Przemka Badowskiego, pracującego pod hasłem ProjectBusa nad specjalną, turbodoładowaną wersją Suzuki Hayabusy, której moc wynosi obecnie obłędne 557 KM na silniku. 

 

Przemek Badowski, prowadzący na co dzień warsztat Speed Bike, to postać doskonale rozpoznawalna w polskim światku motocyklowego tuningu. Jest ekspertem od wyciskania ostatnich soków z jednostek napędowych, którym nie żałuje wspomagania w postaci uczciwego turbo. Stopniowo, sezon po sezonie, osiągi motocykla były podnoszone.

 

W sierpniu tego roku właścicielowi Hayabusy udało się pobić rekord kilkukrotnie z najlepszym czasem 7.910s przy prędkości 297 km/h ( dotychczasowy rekord wynosił 8.151s / 288 km/h ).

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Galeria zdjęć

Aktualności

Konfigurujemy lokalizator!

Konfigurujemy lokalizator!

03.11.2022 r.
Udostępnij

W pierwszej kolejności podłącz lokalizator do ładowania, proces ładowania dla wszystkich lokalizatorów nie powinien być dłuższy niż 2-4 godziny. W przypadku lokalizatorów stricte...

Jaki lokalizator GPS wybrać?

Jaki lokalizator GPS wybrać?

19.10.2022 r.
Udostępnij

Jaki lokalizator wybrać? Który lokalizator będzie najlepszy? Na takie pytania ciężko odpowiedzieć. W zależności od potrzeby wykorzystania każdy sprawdzi się w swojej dziedzinie najlepiej....