Praca

Chcesz poszerzyć swoje horyzonty i urzeczywistnić swoje pomysły? Poszukujesz możliwości rozwoju zawodowego na wysokim poziomie? Odkryj swoje możliwości rozwoju i różnorodny charakter pracy.

PROLECH to firma handlowa z branży elektronicznej oraz IT zajmująca się obsługą wyłącznie firm oraz instytucji. Jesteśmy właścicielem marek BLOW, XTREME, DIGISAT oraz Shine. Specjalizujemy się w imporcie towarów z Chin oraz sprzedaży na terenie Polski i EU.

Aktualnie poszukujemy

Magazynier

Praca na pełen etat (umowa o pracę).
Miejsce pracy: Stary Puznów.

Zadania:

  • kompletacja zamówień;
  • konfekcja towaru;
  • rozkładanie artykułów wg. ustalonej lokalizacji;
  • przyjęcie towaru;
  • rozładunek oraz załadunek przesyłek.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • uprawnienia na wózek widłowy;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • wiedza z zakresu gospodarki magazynowej;
  • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych.

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat (Poniedziałek – Piątek, 8:30 – 16:30)
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w zgranym zespole;
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego;

Wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz zaangażowania: 2400 - 3000 brutto.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: magazyn@prolech.com.pl

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Specjalista ds. marketingu i reklamy

Praca na pełen etat (umowa o pracę)
Miejsce pracy: Warszawa / Stary Puznów

Zadania:

- przygotowywanie, wdrażanie oraz kontrola akcji marketingowych i promocyjnych;

- kontakt z mediami;

- przygotowywanie materiałów PRowych

- zarządzanie mediami społecznościowymi;

- budowanie spójnej komunikacji profili Social Media i strategii marki;

- kreowanie wizerunku firmy oraz jej produktów;

- tworzenie interesujących i angażujących treści;

- analiza statystyk, monitoring aktywności na zarządzanych profilach oraz raportowanie efektywności podejmowanych działań i rekomendowanie zmian.

Wymagania:

- doświadczenie w prowadzeniu komunikacji i kampanii w mediach społecznościowych;

- znajomości zagadnień z pogranicza online marketingu, e-commerce, komunikacji marketingowej, content marketingu, social marketingu, SEM, SEO;

- dobra znajomość obowiązujących trendów oraz narzędzi do optymalizacji i planowania kampanii w mediach społecznościowych;

- lekkie pióro, wyobraźnia graficzna, poczucie estetyki;

- umiejętności analityczne;

- znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju;

- niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zdjęciem na adres: biuro@prolech.pl

Specjalista ds. sprzedaży Allegro

Specjalista ds. sprzedaży na Allegro

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
-wystawianie aukcji sprzedażowych w serwisie Allegro;
-obsługa okołosprzedażowa- odpowiadanie na zapytania, nadzorowanie ewentualnych wymian i zwrotów towarów;
- dbanie o atrakcyjność i aktualność oferty;
- monitorowanie sprzedaży;
- realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych.

Wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży w kanale e-commerce;
- wysoka znajomość platformy sprzedażowej Allegro;
- umiejętność wykorzystania narzędzi i rozwiązań wspierających analitykę oraz sprzedaż w kanale e-commerce;
- wiedza z zakresu elektroniki;
- dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- możliwość rozwoju;

Aktualności

Nagroda Orły Handlu!

30.01.2020 r.

Pragniemy z radością poinformować, że zostaliśmy laureatami prestiżowej nagrody Orły Handlu. To dla nas ogromne wyróżnienie – znaleźliśmy się wśród najlepszych firm działających w...