5% TANIEJ na cały koszyk – Kod rabatowy LATO5

Praca

Chcesz poszerzyć swoje horyzonty i urzeczywistnić swoje pomysły? Poszukujesz możliwości rozwoju zawodowego na wysokim poziomie? Odkryj swoje możliwości rozwoju i różnorodny charakter pracy.

PROLECH to firma handlowa z branży elektronicznej oraz IT zajmująca się obsługą wyłącznie firm oraz instytucji. Jesteśmy właścicielem marek BLOW, XTREME, DIGISAT oraz Shine. Specjalizujemy się w imporcie towarów z Chin oraz sprzedaży na terenie Polski i EU.

Aktualnie poszukujemy

Specjalista ds. technicznych systemów monitoringu

Zapraszamy na rekrutację.

Poszukujemy osobę na stanowisko : Specjalista ds. technicznych systemów monitoringu

Miejsce pracy: Garwolin – Stary Puznów

Zakres obowiązków:

  • udzielanie wsparcia technicznego klientom;
  • opracowywanie informacji technicznych na temat nowych produktów i rozwiązań;
  • wsparcie Działu Sprzedaży w zakresie opracowywania i konfiguracji systemów monitoringu dla klientów.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wiedzy z zakresu elektroniki, informatyki, konfiguracji sieci komputerowych, telekomunikacji, technologii GPS;
  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych;
  • znajomości języka angielskiego.

Mile widziane:

  • wykształcenie techniczne: elektronika, informatyka, telekomunikacja lub podobne.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • zniżki pracownicze;
  • możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: office@prolech.com.pl

Specjalista ds. sprzedaży

Poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży

Główne zadania:

  • obsługa sprzedażowa;
  • utrzymywanie relacji handlowych z kontrahentami;
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów;
  • analiza rynku;
  • pozyskiwanie nowych partnerów handlowych;
  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych.

  • znajomości branży elektronicznej;
  • doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • umiejętności komunikacji na poziomie sprzedaży, negocjacji i obsługi klienta;
  • znajomości języka angielskiego;
  • bardzo dobrej znajomość pakietu Office;
  • dobrej organizacji czasu pracy.

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem na adres: office@prolech.com.pl

Aktualności

Pokaż kadr ze swojej kamery!

05.08.2022 r.

Kamery = bezpieczeństwo? Żyjemy w czasach, w których kamery, a w szczególności kamery WiFi stały się niezwykle powszechne. Można je spotkać nie tylko w wielkich miastach i dużych...